Zamiast Forum

8-O Zamiast Forum 8-O

projekt iqarius - forum projektu 8-O To jest strona zastępująca Forum a przeznaczona do samokształcenia dla członków Dobrowolnej Grupy Promocyjnej  Projektu IQ-arius. Tak jak pisaliśmy nie wzorujemy się na wyświechtanych przykładach wielkich portali społecznościowych. Nasze Forum jest inne. Służy samoedukacji a nie popisom grafomańskim. Na zapytania użytkowników Projektu IQ-arius nasi eksperci odpowiadają posługując się przykładami z opublikowanych artykułów. Artykuły  są sprawdzane pod względem aktualności i uzupełniane na podstawie zapytań. W ten prosty sposób skarbnica wiedzy Projektu IQ-arius, jak Wikipedia, cały czas się rozszerza i aktualizuje. Taka jest prawda.

Zapytania – odpowiedzi

Poniżej publikujemy, w formie zbliżonej do FAQ (Frequently Asked Questions), zapytania do naszego serwisu na które nasi eksperci odpowiadają kierując zainteresowanych do najbardziej adekwatnych artykułów. Jeżeli ktoś z naszych użytkowników chciałby się wtrącić i podać lepsze źródła informacji niech się nie krępuje poda swoje uwagi w komentarzach. Na pewno nie zignorujemy.


Zapytanie

Mam pomysł na biznes, którego sens jest tylko przy uzyskaniu pewnych rozwiązań w internecie. Nie znam się na tym jeszcze i może coach jest dobrym dla mnie rozwiązaniem ? W tym momencie zaczynam budować plan działania i myślę, że może warto budować go równolegle z projektem (gł. funkcjonalnym) serwisu internetowego. O tym i innych moich przemyśleniach porozmawiałbym z profesjonalistą.

Proszę o kontakt. Pozdrawiam, AK

Odpowiedź

Witaj AK

dobrze trafiłeś i postępujesz prawidłowo:
1. Masz pomysł
2. Zaczynasz budować plan działania (mamy na myśli plan biznesowy) , a więc przeczytaj ten artykuł i napisz nam czy wyjaśnił ci istotę problemu.
3. Osobiście uważamy że na zatrudnienie coacha jest jeszcze za wcześnie. Usługi coachów są zwykle płatne. Najlepiej przeczytaj serię naszych artykułów na temat coachingu
4. Jeżeli chcesz z nami prowadzić dalsze konsultacje podaj więcej informacji o sobie. Możesz spróbować założyć swój profil na supportowej stronie Projektu IQ-arius poprzez zgłoszenie chęci udziału w Dobrowolnej Grupie Promocyjnej
(ale na to może przyjdzie czas później, skoro nie mamy jeszcze co promować)

Pozdrawiamy i życzymy sukcesu w konkretyzowaniu planu biznesowego.


Iqarius Creation Group
Sierpień 2017

Panel Klienta ,
Copyright 2009 - 2023 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.