This site is provided for the Support Group of Projekt IQ-arius only. To jest Strona Wspomagająca Projekt IQ-arius.


Publikowane tu materiały przeznaczone są dla elitarnego kręgu odbiorców i większości wypadków mogą być sprywatyzowane. Wszystkich przypadkowych internautów prosimy o przekierowanie się na główną witrynę Projektu IQ-arius co można dokonać klikając na awatara Iqariusa lub na nasz 


Strona wspomagająca Projekt IQ-arius to pole działania Dobrowolnej Grupy Promocyjnej. Podporządkowana jest zasadom Idei Przyjaznego Internetu. Zarejestrowani i zweryfikowani członkowie grupy posiadają pełny dostęp do wszystkich materiałów na tej witrynie według przyznanych im uprawnień.


Materiały ogólnie dostępne bez logowania na tej stronie przetestowują siłę uderzeniową systemu antyindeksacji relatywnej na tle adaptacji do nowych algorytmów wyszukiwarek internetowych i w większości wypadków przekierowują do najbardziej aktualnych materiałów zamieszczonych na łamach Projektu IQ-arius.

Materiały osobiste członków grupy, a nie przeznaczone do wglądu przez innych użytkowników z zasady są sprywatyzowane lub zabezpieczane hasłem dostępowym ustanowionym przez zarejestrowanego członka grupy.
.

Iqarius Creation Group
Lipiec 2015

Strona wspomagająca , ,
Copyright 2009 - 2023 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.