Działania pozytywne. Jak pomóc samemu sobie w rozwoju własnego biznesu internetowego.

8-O Działania pozytywne 8-O

Samopomoc organizacyjna


projekt iqarius - strona ekspercka
8-O Projekt IQ-arius sugestywnie potrafi przedstawić różnorodne, pozytywne elementy o jakich nie należy zapominać w codziennej pracy nad rozwojem własnego biznesu. Proponujemy przenieść się na strony Projektu IQ-arius by dowiedzieć się więcej na temat działań pozytywnych jakie sami z siebie możemy wykrzesać.

Oto niektóre z naszych tytułów:


MOTYWACJA

Pozytywna motywacja jest siłą napędową każdego człowieka. Jest to coś, co skłania nas do działania. Motywacja to proces, który wywołuje, ukierunkowuje i podtrzymuje określone nasze zachowanie, w celu osiągnięcia określonego celu. Motywacja jest skuteczna gdy… (więcej  w naszym artykule)   ..

REGUŁA PIERWSZA – ZROBIENIE DOBREGO WRAŻENIA

Kreowanie dobrego wizerunku własnego  biznesu, który ma stać się naszym głównym źródłem utrzymania powinno być sprawą nadrzędną w życiu osobistym każdego biznesmena internetowego. Przypominamy! Musisz zrozumieć, że pierwsze wrażenie, czyli te pierwsze kilka sekund spotkania, w czasie których twój klient widzi Cię po raz pierwszy, przywita się i zamieni kilka standardowych zdań może zadecydować o końcowym sukcesie!   

ZOSTAWIAJ TYLKO DOBRE ŚLADY NA INTERNECIE

Warto przeczytać artykuł opisujący jakie znaczenie w naszej działalności biznesowej mogą mieć nierozważne wpisy na różnych portalach społecznościowych. Pamiętaj! Zawsze należy brać pod uwagę, że nowy klient lub dostawca by upewnić się o wiarygodności twojego biznesu internetowe będzie starał się odnaleźć wszelkie zapisy na temat twojej osoby i na temat twojego biznesu jakie można odnaleźć na internecie poprzez proste zapytania w wyszukiwarkach internetowych.    

WIEDZA I DZIAŁANIE

Żeby osiągnąć sukces finansowy trzeba przede wszystkim zdobyć wiedzę o tym jak mechanizmy finansowe działają a potem starać się je wykorzystać dla własnej satysfakcji.

JAK NAPISAĆ DOBRY LIST DZIĘKCZYNNY

Jednym z prawidłowych elementów korelacji biznesowej pomiędzy zarządem firmy internetowej a jej klientami są prawidłowe stosunki zasad profesjonalnego utrzymywania kontaktów biznesowych. Chamstwo nie popłaca a poprawność zachowania wzbudza zaufanie do firmy i przysparza jej nowych klientów. Jednym z elementów prawidłowego postępowania w tym kierunku jest wysyłanie krótkich follow-up letters czyli listów dziękczynnych po każdym nowym spotkaniu biznesowym.

JAK CECHY CHARAKTERU POWINIEN POSIADAĆ NOWOCZESNY MENEDŻER.

Nowoczesny biznes potrzebuje menadżera o odpowiednim przygotowaniu. Nowoczesny menadżer pracuje intensywnie nad stworzeniem efektywnej sprzedaży swoich produktów lub usług, w taki sposób by ponoszone koszty były niższe niż wartość sprzedaży. Nowoczesny menadżer musi dobrze zaplanować każde swoje działanie pod kątem bieżącej i długofalowej perspektywy.

ETYKA W BIZNESIE.

Pomyłki i błędy mogą się zdarzyć wszędzie i nieoczekiwanie – w biurze, podczas spotkania, na kolacji w lokalu, w czasie podróży i wszędzie tam, gdzie masz do czynienia ze zwierzchnikami, współpracownikami lub klientami. Możemy na przykład zapomnieć o umówionym wcześniej spotkaniu lub nie dotrzymać uzgodnionego terminu, wylać kawę na raport końcowy, nieumyślnie zniszczyć dokument, wypowiedzieć ostre słowa pod wpływem stresu, przekazać błędną informację, nie zwracać uwagi na szczegóły czy też popełnić gafę – wszystkie te rzeczy mogą być irytujące i powodować urazę. Na szczęście większość ludzi potrafi wybaczać niefortunne zachowania, gdy sami się do nich przyznamy i przeprosimy za nie.

SZANOWANIE CZASU WŁASNEGO I CZASU KLIENTA.

Czas to jedna z największych wartości naszego życia , a jednocześnie wartość trwoniona w zastraszający sposób. Prowadząc efektywny biznes powinniśmy się nauczyć jak szanować czas swój własny i czas naszego klienta.

Iqarius Creation Group
Sierpień 2013

pozytywne dzialania , ,
Copyright 2009 - 2023 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.