Pozytywne działania w rozwoju biznesu. Planowanie i strategia oraz korzystanie z usług coacha.

8-O Na stronach Projektu IQ-arius publikujemy serie artykułów w tematach pokazujących pozytywne oddziaływania w biznesie prowadzące do jego rozwoju. Nacisk kładziemy na strategiczne planowania w biznesie.  Staramy się uświadomić, że Biznes Plan powinien stać się podstawowym narzędziem działania w planowaniu sukcesu podczas uruchamiania startup’u internetowego.


Kody NACE

8-O Przy rejestracji nowej firmy wymagane jest określenie zakresu jej działalności w obrębie kodów NACE.
Pełna lista kodów NACE: tutaj

Budowanie listy adresowej

8-O Przedstawiamy tu metodę dla rekinów internetowych. Jeśli w planie biznesowym postawiłeś sobie za cel zdobycie jak największej ilości adresów e-mailowych, możesz ją stosować. Jeśli jednak chcesz budować rzetelny biznes internetowy – odradzamy.

Nowoczesny, informatyczny system zarządzania klientami – podstawą sukcesu i rozwoju małej firmy internetowej.

8-O Porady jak stosować nowoczesne rozwiązania w codziennym działaniu małego biznesu.

Przykładowa strona zawodowego coacha działającego na terenie Stanów Zjednoczonych.

8-OIqarius Creation Group przedstawia tę przykładową (dla osób znających język angielski) stronę internetową w celu zapoznania się z zasadami prawdziwego coachingu. Warto wiedzieć dla porównania to co rodzimi coachowie mogą wam zaproponować. Jednocześnie Projekt IQ-arius ostrzega że – szarlatanów nie brakuje. ….

Jak znaleźć firmę coachingową?

8-OProjekt IQ-arius poleca przeczytać artykuł na ten temat

Zasady etyczne jaki powinien kierować się coach w swojej pracy zawodowej.

8-O Pozycjonowanie domowe to najbardziej udomowiona wersja pozycjonowania organicznego

Pomoc przy identyfikacji błędów popełnianych w zarządzaniu i planowaniu

„Błędy których należy unikać” to kategoria artykułów w Projekcie IQ-arius przeznaczona do opisywania ze swojego własnego doświadczenia porad dla dla naszych następców. Żeby łatwiej im przychodziło pokonywać podstawowe problemy wynikające z faktu prowadzenia biznesu na internecie.

Ryzyko antycypowane

8-OJeden z tagów w Projekcie IQ-arius kierujący do artykułu na temat pozytywnych cech menedżera.  Dobra cechą nowoczesnego menedżera powinno być reagowanie na antycypowane ryzyko i wyprzedzanie go przemyślanym przeciwdziałaniem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.