Projekt IQ-arius to nietypowy portal – to portal promocyjny!.

8-O PROJEKT IQ-ARIUS 8-O

To twój ekspercki portal promocyjny.

mozgowiec8-O Portal promocyjny.  Udaj się na witrynę główną Portalu IQ-arius (klikając na avatara). Przejdź do sekcji informacyjnej i zapoznaj się z najbardziej aktualnymi edycjami poszczególnych artykułów.
Portal na każdą kieszeń” to było jedno z pierwszych haseł stosowanych w marketingu Projektu IQ-arius. Hasła, tak jak cały Projekt zmieniają się i dostosowują do nowych wymagań rynku i działań konkurencji . Inne, kolejne motto „Twoja idea – Twój Portal Tematyczny – Twoja Dedykowana Strona Osobista” to nic innego jak proste wyjaśnienie, jak zbudować internautyczny wortal dostosowany do potrzeb użytkownika internetu.

Projekt IQ-arius to portal promocyjny.

Dlaczego Projekt IQ-arius nazywa się portalem promocyjnym można dowiedzieć się z artykułu wstępnego

Historia projektu IQ-arius.

O historii naszego projektu piszemy  w artykule

Portal na każdą kieszeń.

Czy wykonywane w ramach naszego projektu portale tematyczne są tanie czy drogie piszemy w serii artykułów

Najważniejszą zaletą Projektu IQ-arius jest…

..powiązanie wszystkich stron internetowych w zintegrowany system pozycjonowania o którym piszemy w oddzielnym artykule. Projekt IQ-arius to system współdziałających ze sobą stron internetowych zbudowanych na bazie ujednoliconych bloków kodu źródłowego CMS. Poszczególne moduły tego systemu mogą być wymieniane, rozbudowywane i dostosowane do potrzeb indywidualnego użytkownika bez szkody dla funkcjonowania systemu jako całości. Ogólnie te wszystkie elementy to nasza marketingowa strategia internetowa 

Temat do dopisania.

Temat do dopisania