TEATR 24 – pierwszy tego typu projekt w Europie.

teatr24

Projekt ten ma na celu promocję i wspieranie polskich teatrów, a także promocję polskich dramaturgów oraz polskiej kultury wyższej. Na łamach portalu będziemy prezentować informacje płynące wprost z polskich teatrów i związanych z nimi środowisk twórczych.

Tworząc ten projekt bardzo leżało nam na sercu kształtowanie tożsamości kulturowej wśród Polaków. Chcemy z naszym portalem dotrzeć do wszystkich fanów teatru w Polsce jak i na Świecie (Polonia zagraniczna), którzy mają utrudniony dostęp do tej formy spędzania wolnego czasu.

Integralną częścią portalu będą dwa projekty multimedialne:

* wypożyczalnia VOD spektakli teatralnych, realizowanych bezpośrednio w teatrach – realizacja na najwyższym poziomie dzięki współpracy z ekipą telewizyjną mającą na swoim koncie wiele realizacji telewizyjnych. Materiał docelowy w jakości HD

* telewizja internetowa Teatr24tv – dostępna na głównej stronie portalu, prezentująca wszelkie materiały około teatralne(trailery, nagrania z prób, wywiady, reportaże z teatrów itp.). Docelowo w ciągu najbliższych 6 miesięcy wprowadzimy stałą ramówkę programową, ze stałymi porami emisji programów cyklicznych, a w niedalekiej przyszłości przynajmniej raz w tygodniu emisji pełnego spektaklu w opcji „free”.

Zapraszamy na http://www.teatr24.com

Iqarius Creation Group
Lipiec 2010

strony nieaktualne ,
Copyright 2009 - 2023 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.