SKLEP LEP. Oferta na stworzenie własnego Sklepu Internetowego.

8-O Sklep Lep 8-O

Oferta na stworzenie własnego Sklepu Internetowego:

sklep -lepprojekt iqarius - strona ekspercka8-O Oferowany przez nas Sklep Internetowy charakteryzuje się bardzo dobrym pozycjonowaniem umieszczonych w nim produktów. Kiedyś stosowaliśmy przestarzały już  6-stopniowy system pozycjonowania. Dziś panuje antyindeksacja relatywna. Projekt IQ-@rius


Uwaga . Materiał archiwalny z 2012 roku.

Sklep oparty jest o CMS (Content Management System), system zarządzania treścią. Jest to zestaw aplikacji Internetowych pozwalających na zbudowanie struktury Sklepu wraz z oferowanym zestawem artykułów oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposób ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, nie wymagających doświadczenia programatorskiego.

Całą administrację Sklepu Internetowego przeprowadza się przy pomocy domowego komputera podłączonego do Internetu. CMS  umożliwia w pełni samodzielną konfigurację i zarządzanie treściami przy użyciu dowolnej przeglądarki Internetowej. „Silnik” serwisu (czyli kod źródłowy oraz baza danych, na których oparty jest oferowany Sklep) jest w pełni zorientowany obiektowo, co pozwala na jego ciągłą rozbudowę.
Sklep Internetowy umożliwia dodawanie nieskończonej ilość kategorii oraz modułów!

zapraszamy na http://www.skleplep.com/

Iqarius Creation Group
Grudzień 2014

Sklep Internetowy
Copyright 2009 - 2023 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.