BABSKI RAJ – sklep internetowy

8-O Babski Raj 8-O

Nowoczesny, dobrze pozycjonujący się sklep internetowy.

projekt iqarius - strona ekspercka
 8-O Tu gdzie się znalazłeś jest to dobre miejsce na promocję własnej innowacyjnej formuły sklepu internetowego. Zaletą tej strony jest że istnieje w tym miejscu od lipca 2010 roku i zdobyła sobie uznanie wyszukiwarki Wielkiego G. na frazy związane z promocja sklepu internetowego. Wykorzystaj swoją szansę.


Jest to materiał historyczny utrzymywany na tej stronie w latach 2010 – 2012 , zarchiwizowany po zamknięciu tytułowego sklepu internetowego z powodów osobistych.

UWAGA!!!

Znalazłeś się na stronie internetowej, która dzięki antyindeksacji relatywnej została precyzyjnie wyindeksowana tak by pokazać się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na tak zwany długi ogon. Podstawowe hasło, (fraza) na jaką Google może zaindeksować ją  w pierwszej dziesiątce wyników czyli na PIERWSZEJ STRONIE może zostać wybrane przez Ciebie i testowane w okresie pierwszych trzech miesięcy bezpłatnie.

Sklep internetowy na długi ogon.

Jeżeli masz problemy indeksacyjne z własną strona internetową…

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie Twoich problemów.

Niestety coś takiego jak próżnia w internecie nie istnieje. Istnieje natomiast sklep butikowy w Białymstoku o takiej samej nazwie. On to właśnie stał się faworytem algorytmów pozycjonujących i od chwili zamkniecia sklepu internetowego o nazwie „Babski Raj”‚,  zyskał na popularności. Teraz Wielkie G. linkuje go wprost z naszej strony.  Wiedząc że  w tej sytuacji nie da się nic zrobić by dalej promować nieistniejący sklep internetowy – poddaliśmy się i oddajemy nasz link wiodący na fejsbukową strone internetową babskiego butiku z Białegostoku.

Witam. Ponieważ dość duża już grupa osób obserwuje naszą stronę i nie wszyscy wiedzą, że jest to strona informacyjna butiku stacjonarnego parę ważnych informacji:
Drogie szczególnie niecierpliwe Panie – ponieważ dostajemy masę zapytań, pragnę poinformować, że nie prowadzimy, ani sklepu internetowego, ani działalności 24 godziny na dobę. Proszę wybaczyć, jeżeli ktoś nie dostanie natychmiast odpowiedzi na pytanie zadane o godzinie np. 3 w nocy, lub na wiadomość zadaną w dni wolne od pracy, w weekend, lub święta odpowiemy po powrocie do pracy. Zawsze serdecznie zapraszamy do nas: na Malmeda 33. Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z nas potrzebuje odpoczynku. Traktujmy więc innych tak jak sami chcielibyśmy być potraktowani. Serdecznie dziękuję za uwagę. Miłej niedzieli Wszystkim bez wyjątku, I tym niecierpliwym również Udanego odpoczynku życzę.
Zapraszamy na fejsbook

Iqarius Creation Group
Czerwiec 2015

strony nieaktualne , ,
Copyright 2009 - 2023 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.