Dowcipne filmiki internetowe (pobrane z IQ-ariusa translatorycznego)

dziewczyna YodyDowcipne, śmieszne, humorystyczne filmiki lub ruchome prezentacje do oglądania na internecie dla zabawy, dla chwili relaksu czyli „FOR FUN” Pobraliśmy je z naszego Wortalu o tłumaczeniach internetowych. Tłumacze, często amatorzy, którzy się przyczynili do publikacji tych perełek mają u nas duża dozę sympatii.

 

Skecz filmowy – Tłumaczenie (według Macieja Stuhra) o tym jakie problemy mają tłumacze filmów amerykańskich  IQ-LINK

I jeszcze jeden dowcip tłumaczeniowy z portfolia Stuhra  IQ-LINK

Film samokrytyczny (Americans are NOT stupid), nakręcony przez amerykanów na temat inteligencji amerykanów. Może więc lepiej nauczyć się angielskiego i zrobić rozeznanie w temacie zanim się zacznie podpisywać traktaty o współpracy w temacie tarczy antyrakietowej.  IQ-LINK (Uwaga jest to wersja nie przetłumaczona z angielskimi napisami only).

Film naruszający uczucia większości katolickiej w Polsce. Parodia słynnego Terminatora z udziałem samego Arnolda Schwarzeneggera i znanych postaci z Nowego Testamentu. IQ-LINK

Co mistrz Yoda powiedziałby łóżku? – czyli ożywione nagranie skeczu radiowego na temat seksu i gwiezdnych wojen. (boki można zrywać ze śmiechu). IQ-LINK

Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło! 

 

Oryginał tej strony znajduje się na stronie internetowej IQ-arius Translatoryczny    IQo (a ostatnie jej uaktualnienie dokonane zostało w sierpniu 2010r.)

Iqarius Creation Group
Kwiecień 2010

IQ-Odskocznia, Relaks i Humor , ,
Copyright 2009 - 2024 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.